Bel ons — 0118 501 291 Kaai 2, 4351 AA Veere
Reserveer High Tea

Campveerse Toren · Veere

High Tea
in de Toren

Een middag lang tafelen met uitzicht over het water.

Neem plaats in de historische Campveerse Toren voor een uitgebreide High Tea.

We serveren een combinatie van hartige en zoete lekkernijen op etagères, met scones, sandwiches, patisserie en verschillende kleine bereidingen uit onze keuken.

Een ontspannen middag voor twee, maar ook bijzonder voor een verjaardag, vriendinnendag, familiebijeenkomst of ander moment dat gevierd mag worden.

Ontdek de twee High Teas
Gasten genieten van High Tea met etagères in het historische interieur, aan het raam met uitzicht over het water

Een middag voor uzelf en elkaar

Kies uw High Tea

Hartig, zoet & thee

High Tea

€36,50per persoon

Een uitgebreide selectie sandwiches, hartige hapjes en zoete lekkernijen, zonder warme gerechten.

Inbegrepen

  • Verschillende sandwiches
  • Hartige hapjes
  • Scones met clotted cream en jam
  • Patisserie
  • Kleine zoetigheden
  • Onbeperkt thee
Reserveer High Tea

Met drie warme gerechten & crémant

Luxe High Tea

€46per persoon

Begin met drie kleine warme gerechten. Daarna volgen de sandwiches, scones en zoete lekkernijen op etagères.

Inbegrepen

  • Glas crémant bij ontvangst
  • Soep
  • Kipragout
  • Aziatische vleesballetjes met tomatensaus
  • Verschillende sandwiches en hartige hapjes
  • Scones met clotted cream en jam
  • Luxe patisserie
  • Kleine zoete bereidingen
  • Onbeperkt thee
Reserveer Luxe High Tea

De keuze aan sandwiches, patisserie en kleine lekkernijen wisselt met het seizoen, de beschikbaarheid en de inspiratie van onze keuken.

Groepen & bijzondere momenten

Iets te vieren?

De High Tea kan ook worden gereserveerd voor een verjaardag, babyshower, familiebijeenkomst, vriendinnendag of andere bijzondere gelegenheid.

Voor grotere gezelschappen denken we graag mee over een passende invulling en eventuele exclusieve ruimte.

Vraag een voorstel aan

Goed om te weten

We ontvangen u graag

Reserveer uw middag in de Toren

Geef uw gewenste datum, het aantal personen en uw keuze door. Wij stemmen de beschikbaarheid met u af. Uw aanvraag is definitief zodra wij die hebben bevestigd.

Liever telefonisch overleggen? 0118 501 291

Wij gebruiken uw gegevens voor deze aanvraag. Privacyverklaring

Dank u wel

Uw High Tea-aanvraag is ontvangen. We nemen contact met u op over de beschikbaarheid.

Referentie: